True
Jongeren.TV - TV kijken via internet, de beste Jongeren tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Podcast.NL   Contact   Privacy & Cookies  

02-10-2026
Sluipschutters
Sluipschutters: Vlijmscherp, humoristisch sketchprogramma met Ronald Goedemondt, Bas Hoeflaak, Leo A

De acteurs kruipen weer in de huid van ontelbaar veel nieuwe karakters. Van extreem rechts tot multi culti, van sukkels tot helden en alles daartussen. Skaters, skileraren, paardrijders, figuurschaatsers, festivalgangers en corpsballen: De meest kleurrijke types passeren in moordend tempo de revue.



Overtreders
Overtreders

Bekijk aflevering 36 van Overtreders uit seizoen 12 hier op KIJK.



Een huis vol
Een huis vol: Afl. 7

De familie Lopez gaat naar de kerk voor een moederdagdienst, waar Saffiera haar handen vol heeft aan de kleintjes. Bij de familie Blom barst tijdens het slaapfeestje een kookwedstrijd van zeven gangen los. Sil en Daan De Lange knappen samen de tuin op, al neemt Daans enthousiasme langzaam af. En de familie Bal gaat met Juno en Morris op pad om pakken voor de bruiloft uit te zoeken.



Nationale Voorleeslunch
Nationale Voorleeslunch: Afl. 1

Een oudere vrouw die onderweg naar de bakker door een storm wordt opgetild en boven de stad belandt: in haar nieuwe verhaal verkent Joke van Leeuwen met humor en verbeelding thema's als eenzaamheid en verbondenheid.



FORMULA 1
FORMULA 1: Friday's Fastest Lap in Sepang | 2026 Bahrain Grand Prix in Malaysia

For more F1® videos, visit: <a target="_blank" href="https://www.Formula1.com Visit">Klik hier</a> our store: <a target="_blank" href="https://f1store.formula1.com/ Follow">Klik hier</a> F1®: <a target="_blank" href="https://www.instagram.com/F1 https://www.facebook.com/Formula1/ https://www.twitter.com/F1 https://www.twitch.tv/formula1 https://www.tiktok.com/@f1 #F1">Klik hier</a> #BahrainGP



AFC Ajax
AFC Ajax: Mazraoui against Bayern Munich ♦๏ธ

Great goal from Noussair Mazraoui vs. Bayern Munich in the UEFA Champions League.



Zin in Zappelin
Zin in Zappelin: Afl. 26

Samen met de buurtbewoners maakt Joy van elke dag een feestje! Beleef mee wat er gebeurt op het Zappelinplein, in de B&B, de supermarkt en in de sportschool. Joy ontvangt in haar zeppelin leuke gasten en zingt dansbare liedjes.





Aldith wil meer... klassiek
Aldith wil meer... klassiek: Afl. 1

Aldith en Carel den Hertog gaan kriskras door de Matthäus-Passion van Bach. Er is zoveel over gezegd en nog zoveel ongezegd dat ze er samen dagen mee zouden kunnen vullen. Deze keer zullen ze het met een halfuur moeten doen. Carel legt haarfijn uit waarom hij en de rest van de wereld zo gefascineerd zijn door dit complexe, bijzondere en ongeëvenaarde muziekstuk. Hij neemt ons mee naar de componeertafel van Johann Sebastian Bach en naar het indrukwekkende geluid van druppelende tranen, troost en verlossing.





MAX Geheugentrainer
MAX Geheugentrainer: Afl. 132

Train uw brein. Naarmate iemand ouder wordt, wil het geheugen nog wel eens iets minder scherp worden. Dit programma geeft u de kans om het geheugen te trainen. Met eenvoudige oefeningen en opdrachten leert u binnen de kortste keren weer meer te onthouden dan u gewend was.



MAX Geheugentrainer
MAX Geheugentrainer: Afl. 132

Train uw brein. Naarmate iemand ouder wordt, wil het geheugen nog wel eens iets minder scherp worden. Dit programma geeft u de kans om het geheugen te trainen. Met eenvoudige oefeningen en opdrachten leert u binnen de kortste keren weer meer te onthouden dan u gewend was.



Nederland in beweging
Nederland in Beweging: Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier be

Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.



Nederland in beweging
Nederland in Beweging: Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier be

Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.



NOS Journaal
NOS Journaal: Afl. 198

Met het laatste nieuws en de weersverwachting.





nijntje
Nijntje: Afl. 47

Snuffie volgt Nijntje naar school, maar ze mag daar eigenlijk niet naartoe.



Goedemorgen Nederland
Goedemorgen Nederland: Afl. 25

Ochtendshow. Actualiteit met een focus op politiek, economie, veiligheid en de Nederlandse identiteit. Met actuele reportages, verslaggevers in het land en drie gasten.



FORMULA 1
FORMULA 1: FP1 Highlights | 2026 Bahrain Grand Prix In Malaysia

The Bahrain Grand Prix in Malaysia is underway with the first hour of running complete in FP1! For more F1® videos, visit: <a target="_blank" href="https://www.Formula1.com Visit">Klik hier</a> our store: <a target="_blank" href="https://f1store.formula1.com/ Follow">Klik hier</a> F1®: <a target="_blank" href="https://www.instagram.com/F1 https://www.facebook.com/Formula1/ https://www.twitter.com/F1 https://www.twitch.tv/formula1 https://www.tiktok.com/@f1 #F1">Klik hier</a> #BahrainGP





Billy de Cowboyhamster
Billy de Cowboyhamster: Afl. 25

Vos probeert weer eens de konijntjes te vangen, maar krijgt een koekje van eigen deeg.



Jill Ruby
Jill Ruby: Deze maaltijd was een 10/10 ๐Ÿ… โ˜… Vlog 1536

Hi, wat leuk dat je op mijn kanaal bent gaan kijken. Ik ben Jill Ruby (33) en woon samen met mijn hondje Bodhi in Nijmegen. Ik post elke dag om 7:00 een vlog over het wel een wee van mij leven. Als je het leuk vindt kun je abonneren! โœ– Email - contact@jill-ruby.nl โœ– Instagram - <a target="_blank" href="http://www.instagram.com/jillruby โœ–">Klik hier</a> TikTok - <a target="_blank" href="https://www.tiktok.com/@jilllruby โœ–">Klik hier</a> Step-Up groep - <a target="_blank" href="https://join.thestepupapp.com/IYLGCu Deze">Klik hier</a> video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. De muziek komt van Epidemic Sound.



Wil & Tien
Wil voelde zich ONGELUKKIG, RARE aannames & slappe lach | S9E8 | Wil & Tien

♥ Wat er in de thee zat tijdens deze podcast? Geen idee, maar we gingen om de haverklap stuk om niks. Luisteren op eigen risico, vooral niet tijdens het sporten! We willen niet dat je een dumbbell op je kaak krijgt. 't Is weer lachen, gieren, brullen met Wil & Tien en we hopen dat we je net zo hard mogen laten lachen als dat wij deden tijdens het opnemen deze podcast! Liefs en fijn weekend! ♥ DE KEUKEN VAN WIL deel 1: <a target="_blank" href="https://wilentien.nl/collections/frontpage/products/de-keuken-van-wil-e-book ♥">Klik hier</a> DE KEUKEN VAN WIL deel 2: <a target="_blank" href="https://wilentien.plugandpay.nl/checkout/de-keuken-van-wil-2-e-guide ♥">Klik hier</a> Bestel hier BLIJ DAT IK JOU HEB: <a target="_blank" href="https://wilentien.nl/collections/frontpage/products/pre-order-blij-dat-ik-jou-heb ♥">Klik hier</a> Shop 12 MAANDEN ZWANGER: <a target="_blank" href="http://bit.ly/2OsM28G ♥">Klik hier</a> MEER WIL & TIEN Website: <a target="_blank" href="http://bit.ly/2Ucu0gb Instagram:">Klik hier</a> <a target="_blank" href="http://www.instagram.com/wilvantien">Klik hier</a> & <a target="_blank" href="http://www.instagram.com/tienvanwil ♥">Klik hier</a> Hoi! Wij zijn Willemijn en Martine, al meer dan vijftien jaar beste vriendinnen uit Groningen. Via social media en onze podcast delen we van alles wat ons in het dagelijks leven bezighoudt. Van moederschap en persoonlijke ontwikkeling tot fashion, beauty en food. Volg ons op Instagram (@tienvanwil & @wilvantien) voor dagelijkse inspiratie en een inkijkje in ons leven.



F1 aan Tafel
F1 aan Tafel

Bekijk aflevering 54 van F1 aan Tafel uit seizoen 8 hier op KIJK.



NOS Jeugdjournaal met Gebarentaal
NOS Jeugdjournaal met gebarentaal: Afl. 274

Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijkers, met gebarentaal.



NOS Journaal met gebarentaal 20.00
NOS Journaal met gebarentaal 20.00: Afl. 195

Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting.

















De nachtzoen
De Nachtzoen: Afl. 82

Manouk groeit op in een gezin waar spanning thuis haar voortdurend op haar hoede houdt.



Numb3rs
Numb3rs

Wanneer Amita wordt ontvoerd, leidt de wanhopige zoektocht van Don en zijn team hen naar de gestoorde leider van een sekte. Het is aan de radeloze Charlie om te ontdekken wat voor bizarre plannen de verdachte met haar heeft.